K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Zobrazit podrobnosti
vzory

 Vzory - podle abecedy
 Vzory na C, Č
 Vzory na D
 Vzory na E
 Vzory na F
 Vzory na H
 Vzory na K
 Vzory na L
 Vzory na M
 Vzory na N
 Vzory na O
 Vzory na P
 Vzory na R
 Vzory na S, Š
 Vzory na U
 Vzory na V
 Vzory na Z, Ž

Vyhledávání zde

Vzor nájemní smlouvy volně ke stažení.

Naleznete zde
417 vzorů.

Závěť (nepsaná vlastní rukou)

Závěť (nepsaná vlastní rukou)

 

 

 

Závěť

 

Já podepsaný ........................., rodné číslo ............................., bytem v .........................................., pořizuji pro případ své smrti v přítomnosti svědků .........................r.č. ..............................., bytem................................................. a .........................r.č. ..............................., bytem................................................., po zralé úvaze tuto závěť:

Dědicem veškerého svého majetku ustanovuji svého syna ................................., rodné číslo .............................., bytem v ...............................

 

 

 

V ............................... dne ......................................................

 

 

.....................................................(podpis)

 

 

Potvrzujeme svým podpisem, že........................... před námi současně přítomnými svědky výše uvedenou závěť dnes vlastní rukou podepsal a výslovně projevil, že listina obsahuje jeho poslední vůli.

 

 

 

 

V ............................... dne ......................................................

 

 

.....................................................(podpis)                           .....................................................(podpis)

Ochrana osobních údajů.