K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Zobrazit podrobnosti
vzory

 Vzory - podle abecedy
 Vzory na C, Č
 Vzory na D
 Vzory na E
 Vzory na F
 Vzory na H
 Vzory na K
 Vzory na L
 Vzory na M
 Vzory na N
 Vzory na O
 Vzory na P
 Vzory na R
 Vzory na S, Š
 Vzory na U
 Vzory na V
 Vzory na Z, Ž

Vyhledávání zde

Vzor nájemní smlouvy volně ke stažení.

Naleznete zde
417 vzorů.

Návrh obžalovaného na vyloučení samosoudce z důvodu podjatosti


NÁVRH OBŽALOVANÉHO (OBVINĚNÉHO) NA VYLOUČENÍ SAMOSOUDCE Z DŮVODU PODJATOSTI

Podle § 30 odstavce 1 trestního řádu

 

 

V ................., dne …………….

 

Okresní soud .................

adresa

 

 

Spisová zn. ………………

 

 

 

Věc:               návrh na vyloučení samosoudce ……………… z vykonávání úkonů v trestním řízení ve věci vedené pod spisovou značkou ................. u Okresního soudu .................

 

 

Obžalovaný:           ................., nar. ................., trvale bytem ......................, stíhaný pro trestný čin ublížení na zdraví podle § 221 odstavce 1 a 2 trestního zákona, zastoupený obhájkyní ……………………..

 

 

Dne ………………. byla Okresnímu soudu ................., pod spisovou značkou ………………, doručena obžaloba na mou osobu a to pro trestný čin ublížení na zdraví podle § 221 odstavce 1 a 2 trestního zákona.

 

Uvedeného trestného činu jsem se měl podle obžaloby dopustit tím, že jsem dne …………………… měl v bytě v ulici Pražské  ................. napadnout během hádky poškozeného …………………., datum narození ………………….., nožem a způsobit mu závažná poranění.

 

Vzhledem ke skutečnosti, že poškozený …………………. je, podle mých informací, synovcem samosoudkyně Okresního soudu ................., ………………, které byla uvedená trestní věc přidělena, domnívám se, že u samosoudkyně …………………….. vznikají pochybnosti o její nestrannosti při rozhodování v dané věci a je tak, pro vztah k poškozenému, vyloučena z vykonávání úkonů trestního řízení v dané věci.

 

Z výše uvedených důvodů namítám podjatost samosoudkyně ………………. ve věci vedené pod spisovou značkou …………………. u Okresního soudu ................., a to z důvodů uvedených v § 30 odstavce 1 trestního řádu a navrhuji její vyloučení z úkonů v uvedené věci.

 

 

.................

 

Ochrana osobních údajů.